İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Bakırköy insanların odak noktası haline gelmiş durumdadır. Daha önceden bir çok ilçenin bağlı olduğu için merkezi bir konum içerisindedir. Bakırköy bölgesinde bir çok merkezi yer ve mahalle mevcuttur. İnsanlar hem sahiline hemde alışveriş merkezlerine geliyorlar. Marmaray, Metro, Metrobüs,Otobüs terminallerinin olması dolasılığıyla bir çok insanın merkezi toplanma alanı halindedir. Biz Bakırköy Playstation 4 Alan Yerler olarak 10 senedir oyun konsolları üzerine hizmet vermekteyiz. Firmamız playstation 4 haricinde tüm oyun konsollarını satın almaktadır. Playstation piyasası her geçen gün farklılıklar gösterebilmektedir. Dolar kuruyla alakalı olarak ve piyasada ürün stok olup olmamasıyla beraber değişkenlikler göstermektedir. Bizler playstation üzerine hem tamir hemde alım satım işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bakırköy Playstation 4 Alan Yerler olarak ikinci el ve sıfır kapalı kutu ürünlerini en yüksek fiyatlardan nakit olarak atın almaktayız.

Bakırköy Playstation 4 Alan Yerler
Bakırköy Playstation 4 Alan Yerler

Bakırköy İkinci El Playstation 4 Alan Yerler

İkinci El Playstation piyasası ürünlerin sıfırlarının pahalı olmasıyla birlikte hareketlilik kazanmış durumdadır. Çünkü artık insanları alım gücünün zayıflamasıyla birlikte insanlar evlerinde yada iş yerlerinde bulunan ikinci el playstation 4 oyun konsollarını ellerinde çıkarıp nakit paraya çevirme ihtiyacı duymaktadırlar. Bizler Bakırköy İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak sizler ikinci el oyun konsollarını en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el oyun konsolların fotoğraflarını bizlere gönderin anında fiyat bilgisi verelim ve nakit olarak satın alalım. İkinci El Playstation 4 alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır.Bu söylediğimiz maddeler sizin cihazınızda var ise ne yazık ki alamıyoruz. Daha önceden tamir görmüş ise, Fan sesi problemi var ise, grafik arızası mevcut ise, Cd alma problemi var ise, Sıvı teması aldıysa daha önceden ne yazık ki Bakırköy İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak sizlerden satın alamıyoruz.

Bakırköy İkinci El Playstation 4 Alan Yerler
Bakırköy İkinci El Playstation 4 Alan Yerler

Bakırköy Playstation 4 Satmak İstiyorum

Evet siz değerli müşterilerimizin aklınızdan geçenleri duyar gibiyim. Bakırköy’de Playstation 4 Satmak İstiyorum diyorsunuz doğrumu. Artık eskisi gibi sokak sokak dolaşıp elinizde bulunan oyun konsolları satmak için yer aramanıza gerek kalmadı. Çünkü bizim iletişim numaramızı arayıp bizlerden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Mağazamız Bakırköy’ün Kartaltepe Mahallesinde hizmet vermektedir. Playstation 4 kaç para yapar, Playstation 4 kaça satabilirim gibi soruları duyar gibiyim. Ne kadar aldığımızı sizlere açıklamak isteriz. Playstation 4 oyun kasasına göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Mat Kasa Playstation 4 oyun konsolunu 1350 tl’den alırken çift kollu mat kasa playstation 4 oyun konsolunuzu 1500 tl’den satın almaktayız. Slim kasa playstation 4 oyun konsolunu tek kollu olarak 1500 tl’ye satın almaktayız. Çift kollu ise 1650 tl’ye satın almaktayız. Tabi ki ürünlerin garanti süresine ve oyun çeşitlerine göre fiyat farlılıkları göstermektedir. Onun için Bakırköy Playstation 4 Alan Yerler‘den mutlaka fiyat bilgisi alın derim. Diğer yazımız Kadıköy Playstation 4 Alan Yerleri’de okuyabilirsiniz.

Bakırköy Playstation 4 Satmak İstiyorum
Bakırköy Playstation 4 Satmak İstiyorum

Firma olarak sizlerin oyun konsollarını toplu olarak’da satın almaktayız. Playstation kafe yada oyun yerlerinde bulunan ikinci el playstation oyun konsollarını toplu olarak televizyonları ile birlikte satmak isterseniz o konuda’da sizlere yardımcı olmaktayız. Onun için elektronik ürünleri satmadan önce mutlaka bizlerden fiyat bilgisi alın derim. Bizler siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu ürünlerinizin hepsini en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız. Playstation 4 satın almak istersiniz o konuda da sizlere yardımcı olmaktayız. İletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Pazar günleri hariç hergün çalışmaktayız.

Call Now ButtonPlaystation Satmak İçin Arayın
Whatsapp İletişim Hattı whatsapp
Playstation 4 Alan Yerler