Firmamız İstanbul’un Beşiktaş  ilçesinde Playstation 4 ve Playstation 5 alım işlemini gerçekleştiren firmadır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu Playstation 4 ve Playstation 5 Oyun konsollarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır playstation 4 oyun konsollarınızın fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır ürünlerini inceledikten sonra siz değerli müşterilerimizi en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Beşiktaş Playstation 4 Alan Yerler olarak kabul 7 senedir siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Firmamızın ana şubesi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize satım işlemini ve tamir ile ilgili yardımcı olmak için sizlere Bakırköy’deki şubemize beklemekteyiz. Beşiktaş Playstation 4 Alan Yerler olarak firma olarak hem alım satım hemde tamir işlemleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş Playstation 4 Alanlar
Beşiktaş Playstation 4 Alanlar

Beşiktaş İkinci El Playstation 4 Alan Yerler

Siz değerli müşterilerimizin ikinci el playstation 4 ve playstation 5 oyun konsollarınızın ikinci ellerini satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Her konuda yardımcı olmaktayız. İkinci el oyun konsolları satın alırken ürünün daha öncede tamir ve bakım görüp görmediğine dikkat etmekteyiz. Yere düşme yada sıvı teması olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Fan sesini kontrollerini yapmaktayız. Playstation 4 oyun konsolunun dvd gözünde herhangi bir sorun olup olmadığına bakmaktayız. Joistiklerin kontrollerini yapmaktayız. Beşiktaş İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Lütfen bizlere danışmadan asla ve asla Playstation 4 oyun konsollarınızı satmayın. Bizler siz değerli müşterilerimize 7 senedir oyun konsolları üzerine hizmet vermekteyiz. Hem slim kasa hemde fat kasa Playstation 4 oyun konsollarını satın almaktayız. İkinci el Playstation oyun konsollarınızı satın alırken fiyatlandırmayı.

 • Oyun konsolunun kapasitesine göre
 • Garanti süresine göre
 • Joistik sayısına göre
 • Oyun çeşitine göre
 • Slim kasa ve fat kasa olmasına göre 

fiyatlandırma bilgilerini bunları göz önünde alarak fiyat bilgisi vermekteyiz.Lütfen yukarıda yazdığımız bu hususları bizleri bildirirseniz sizlere daha kolay yardımcı olmaktayız. Beşiktaş İkinci El Playstation 4 Alan olarak bizleri lütfen aramayı unutmayın.

Beşiktaş Playstation 4 Satmak İstiyorum
Beşiktaş Playstation 4 Satmak İstiyorum

Beşiktaş Playstation 4 Satmak İstiyorum

Beşiktaş Playstation 4 Satmak İstiyorum, Beşiktaş Playstation 4 Nereye Satabilirim, Beşiktaş Playstation 4 kimler alır, Beşiktaş  Playstation 4 Nasıl Satabilirim, Beşiktaş Playstation 4 Kime Satabilirim, Beşiktaş Playstation 4 Kaç Para Yapar, Beşiktaş Playstation 4 Ne kadar eder, Beşiktaş Ps4 nereye satabilirim gibi soruların siz değerli müşterilerimize fiyat yardımcı olmaktayız. Bizler hem ikinci el hemde sıfır kapalı kutu ps4 oyun konsollarınızı en yüksek fiyat bilgisi vermekteyiz.

Beşiktaş Sıfır Playstation 4 Alan Yerler

Beşiktaş Sıfır Playstation 4 Alan Yerler olarak taksitle yada hattınızın üzerine aldığınız sıfır kapalı kutu Playstation 4 ve Playstation 5 Oyun konsollarınızı en yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Sıfır Playstation 4 oyun konsollarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Bizler Beşiktaş ’in tüm ilçe ve mahallelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 1. ABBASAĞA MAHALLESİ
 2. AKAT MAHALLESİ
 3. ARNAVUTKÖY MAHALLESİ
 4. BALMUMCU MAHALLESİ
 5. BEBEK MAHALLESİ
 6. CİHANNÜMA MAHALLESİ
 7. DİKİLİTAŞ MAHALLESİ
 8. ETİLER MAHALLESİ
 9. GAYRETTEPE MAHALLESİ
 10. KONAKLAR MAHALLESİ
 11. KURUÇEŞME MAHALLESİ
 12. KÜLTÜR MAHALLESİ
 13. LEVAZIM MAHALLESİ
 14. LEVENT MAHALLESİ
 15. MECİDİYE MAHALLESİ
 16. MURADİYE MAHALLESİ
 17. NİSBETİYE MAHALLESİ
 18. ORTAKÖY MAHALLESİ
 19. SİNANPAŞA MAHALLESİ
 20. TÜRKALİ MAHALLESİ
 21. ULUS MAHALLESİ
 22. VİŞNEZADE MAHALLESİ
 23. YILDIZ MAHALLESİ
Beşiktaş Playstation 4 Alan Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonPlaystation Satmak İçin Arayın
Whatsapp İletişim Hattı whatsapp
Playstation 4 Alan Yerler