Firmamız İstanbul’un Beykoz ilçesinde Playstation 4 ve Playstation 5 alım işlemini gerçekleştiren firmadır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu Playstation 4 ve Playstation 5 Oyun konsollarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır playstation 4 oyun konsollarınızın fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır ürünlerini inceledikten sonra siz değerli müşterilerimizi en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Beykoz Playstation 4 Alan Yerler olarak kabul 7 senedir siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Firmamızın ana şubesi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize satım işlemini ve tamir ile ilgili yardımcı olmak için sizlere Bakırköy’deki şubemize beklemekteyiz. Beykoz Playstation 4 Alan Yerler olarak firma olarak hem alım satım hemde tamir işlemleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Beykoz Playstation 4 Alanlar
Beykoz Playstation 4 Alanlar

Beykoz İkinci El Playstation 4 Alan Yerler

Siz değerli müşterilerimizin ikinci el playstation 4 ve playstation 5 oyun konsollarınızın ikinci ellerini satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Her konuda yardımcı olmaktayız. İkinci el oyun konsolları satın alırken ürünün daha öncede tamir ve bakım görüp görmediğine dikkat etmekteyiz. Yere düşme yada sıvı teması olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Fan sesini kontrollerini yapmaktayız. Playstation 4 oyun konsolunun dvd gözünde herhangi bir sorun olup olmadığına bakmaktayız. Joistiklerin kontrollerini yapmaktayız. Beykoz İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Lütfen bizlere danışmadan asla ve asla Playstation 4 oyun konsollarınızı satmayın. Bizler siz değerli müşterilerimize 7 senedir oyun konsolları üzerine hizmet vermekteyiz. Hem slim kasa hemde fat kasa Playstation 4 oyun konsollarını satın almaktayız. İkinci el Playstation oyun konsollarınızı satın alırken fiyatlandırmayı.

  • Oyun konsolunun kapasitesine göre
  • Garanti süresine göre
  • Joistik sayısına göre
  • Oyun çeşitine göre
  • Slim kasa ve fat kasa olmasına göre 

fiyatlandırma bilgilerini bunları göz önünde alarak fiyat bilgisi vermekteyiz.Lütfen yukarıda yazdığımız bu hususları bizleri bildirirseniz sizlere daha kolay yardımcı olmaktayız. Beykoz İkinci El Playstation 4 Alan olarak bizleri lütfen aramayı unutmayın.

Beykoz Playstation 4 Satmak İstiyorum
Beykoz Playstation 4 Satmak İstiyorum

Beykoz Playstation 4 Satmak İstiyorum

Beykoz Playstation 4 Satmak İstiyorum, Beykoz Playstation 4 Nereye Satabilirim, Beykoz Playstation 4 kimler alır, Beykoz Playstation 4 Nasıl Satabilirim, Beykoz Playstation 4 Kime Satabilirim, Beykoz Playstation 4 Kaç Para Yapar, Beykoz Playstation 4 Ne kadar eder, Beykoz Ps4 nereye satabilirim gibi soruların siz değerli müşterilerimize fiyat yardımcı olmaktayız. Bizler hem ikinci el hemde sıfır kapalı kutu ps4 oyun konsollarınızı en yüksek fiyat bilgisi vermekteyiz.

Beykoz Sıfır Playstation 4 Alan Yerler

Beykoz Sıfır Playstation 4 Alan Yerlerolarak taksitle yada hattınızın üzerine aldığınız sıfır kapalı kutu Playstation 4 ve Playstation 5 Oyun konsollarınızı en yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Sıfır Playstation 4 oyun konsollarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Bizler Beykoz ’un tüm ilçe ve mahallelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Beykoz Playstation 4 Alan Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonPlaystation Satmak İçin Arayın
Whatsapp İletişim Hattı whatsapp
Playstation 4 Alan Yerler