Firmamız İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde Playstation 4 ve Playstation 5 alım işlemini gerçekleştiren firmadır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu Playstation 4 ve Playstation 5 Oyun konsollarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır playstation 4 oyun konsollarınızın fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır ürünlerini inceledikten sonra siz değerli müşterilerimizi en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Beylikdüzü Playstation 4 Alan Yerler olarak kabul 7 senedir siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Firmamızın ana şubesi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize satım işlemini ve tamir ile ilgili yardımcı olmak için sizlere Bakırköy’deki şubemize beklemekteyiz. Beylikdüzü Playstation 4 Alan Yerler olarak firma olarak hem alım satım hemde tamir işlemleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü Playstation 4 Alanlar
Beylikdüzü Playstation 4 Alanlar

Beylikdüzü İkinci El Playstation 4 Alan Yerler

Siz değerli müşterilerimizin ikinci el playstation 4 ve playstation 5 oyun konsollarınızın ikinci ellerini satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Her konuda yardımcı olmaktayız. İkinci el oyun konsolları satın alırken ürünün daha öncede tamir ve bakım görüp görmediğine dikkat etmekteyiz. Yere düşme yada sıvı teması olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Fan sesini kontrollerini yapmaktayız. Playstation 4 oyun konsolunun dvd gözünde herhangi bir sorun olup olmadığına bakmaktayız. Joistiklerin kontrollerini yapmaktayız. Beylikdüzü İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Lütfen bizlere danışmadan asla ve asla Playstation 4 oyun konsollarınızı satmayın. Bizler siz değerli müşterilerimize 7 senedir oyun konsolları üzerine hizmet vermekteyiz. Hem slim kasa hemde fat kasa Playstation 4 oyun konsollarını satın almaktayız. İkinci el Playstation oyun konsollarınızı satın alırken fiyatlandırmayı.

 • Oyun konsolunun kapasitesine göre
 • Garanti süresine göre
 • Joistik sayısına göre
 • Oyun çeşitine göre
 • Slim kasa ve fat kasa olmasına göre 

fiyatlandırma bilgilerini bunları göz önünde alarak fiyat bilgisi vermekteyiz.Lütfen yukarıda yazdığımız bu hususları bizleri bildirirseniz sizlere daha kolay yardımcı olmaktayız. Beylikdüzü İkinci El Playstation 4 Alan olarak bizleri lütfen aramayı unutmayın.

Beylikdüzü Playstation 4 Satmak İstiyorum
Beylikdüzü Playstation 4 Satmak İstiyorum

Beylikdüzü Playstation 4 Satmak İstiyorum

Beylikdüzü Playstation 4 Satmak İstiyorum, Beylikdüzü Playstation 4 Nereye Satabilirim, Beylikdüzü Playstation 4 kimler alır, Beylikdüzü Playstation 4 Nasıl Satabilirim, Beylikdüzü Playstation 4 Kime Satabilirim, Beylikdüzü Playstation 4 Kaç Para Yapar, Beylikdüzü Playstation 4 Ne kadar eder, Beylikdüzü Ps4 nereye satabilirim gibi soruların siz değerli müşterilerimize fiyat yardımcı olmaktayız. Bizler hem ikinci el hemde sıfır kapalı kutu ps4 oyun konsollarınızı en yüksek fiyat bilgisi vermekteyiz.

Beylikdüzü Sıfır Playstation 4 Alan Yerler

Beylikdüzü Sıfır Playstation 4 Alan Yerler olarak taksitle yada hattınızın üzerine aldığınız sıfır kapalı kutu Playstation 4 ve Playstation 5 Oyun konsollarınızı en yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Sıfır Playstation 4 oyun konsollarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Bizler Beylikdüzü ’in tüm ilçe ve mahallelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 1. ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ
 2. BARIŞ MAHALLESİ
 3. BEYLİKDÜZÜOSB MAHALLESİ
 4. BÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ
 5. CUMHURİYET MAHALLESİ
 6. DEREAĞZI MAHALLESİ
 7. GÜRPINAR MAHALLESİ
 8. KAVAKLI MAHALLESİ
 9. MARMARA MAHALLESİ
 10. SAHİL MAHALLESİ
 11. YAKUPLU MAHALLESİ

Beylikdüzü Playstation 4 Alan Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonPlaystation Satmak İçin Arayın
Whatsapp İletişim Hattı whatsapp
Playstation 4 Alan Yerler