Firmamız İstanbul’un Büyükçekmece  ilçesinde Playstation 4 ve Playstation 5 alım işlemini gerçekleştiren firmadır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu Playstation 4 ve Playstation 5 Oyun konsollarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır playstation 4 oyun konsollarınızın fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır ürünlerini inceledikten sonra siz değerli müşterilerimizi en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. BüyükçekmecePlaystation 4 Alan Yerler olarak kabul 7 senedir siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Firmamızın ana şubesi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize satım işlemini ve tamir ile ilgili yardımcı olmak için sizlere Bakırköy’deki şubemize beklemekteyiz. Büyükçekmece Playstation 4 Alan Yerler olarak firma olarak hem alım satım hemde tamir işlemleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Büyükçekmece Playstation 4 Alanlar
Büyükçekmece Playstation 4 Alanlar

Büyükçekmece İkinci El Playstation 4 Alan Yerler

Siz değerli müşterilerimizin ikinci el playstation 4 ve playstation 5 oyun konsollarınızın ikinci ellerini satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Her konuda yardımcı olmaktayız. İkinci el oyun konsolları satın alırken ürünün daha öncede tamir ve bakım görüp görmediğine dikkat etmekteyiz. Yere düşme yada sıvı teması olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Fan sesini kontrollerini yapmaktayız. Playstation 4 oyun konsolunun dvd gözünde herhangi bir sorun olup olmadığına bakmaktayız. Joistiklerin kontrollerini yapmaktayız. Büyükçekmece İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Lütfen bizlere danışmadan asla ve asla Playstation 4 oyun konsollarınızı satmayın. Bizler siz değerli müşterilerimize 7 senedir oyun konsolları üzerine hizmet vermekteyiz. Hem slim kasa hemde fat kasa Playstation 4 oyun konsollarını satın almaktayız. İkinci el Playstation oyun konsollarınızı satın alırken fiyatlandırmayı.

 • Oyun konsolunun kapasitesine göre
 • Garanti süresine göre
 • Joistik sayısına göre
 • Oyun çeşitine göre
 • Slim kasa ve fat kasa olmasına göre 

fiyatlandırma bilgilerini bunları göz önünde alarak fiyat bilgisi vermekteyiz.Lütfen yukarıda yazdığımız bu hususları bizleri bildirirseniz sizlere daha kolay yardımcı olmaktayız. Büyükçekmece İkinci El Playstation 4 Alan olarak bizleri lütfen aramayı unutmayın.

Büyükçekmece Playstation 4 Satmak İstiyorum
Büyükçekmece Playstation 4 Satmak İstiyorum

Büyükçekmece Playstation 4 Satmak İstiyorum

Büyükçekmece Playstation 4 Satmak İstiyorum, Büyükçekmece Playstation 4 Nereye Satabilirim, Büyükçekmece Playstation 4 kimler alır, Büyükçekmece playstation 4 Ne kadar eder, Büyükçekmece Ps4 nereye satabilirim gibi soruların siz değerli müşterilerimize fiyat yardımcı olmaktayız. Bizler hem ikinci el hemde sıfır kapalı kutu ps4 oyun konsollarınızı en yüksek fiyat bilgisi vermekteyiz.

Büyükçekmece Sıfır Playstation 4 Alan Yerler

Büyükçekmece Sıfır Playstation 4 Alan Yerlerolarak taksitle yada hattınızın üzerine aldığınız sıfır kapalı kutu Playstation 4 ve Playstation 5 Oyun konsollarınızı en yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Sıfır Playstation 4 oyun konsollarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Bizler Büyükçekmece ’nin tüm ilçe ve mahallelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 1. 19 MAYIS MAHALLESİ
 2. AHMEDİYE MAHALLESİ
 3. ALKENT 2000 MAHALLESİ
 4. ATATÜRK MAHALLESİ
 5. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 6. CELALİYE MAHALLESİ
 7. CUMHURİYET MAHALLESİ
 8. ÇAKMAKLI MAHALLESİ
 9. DİZDARİYE MAHALLESİ
 10. EKİNOBA MAHALLESİ
 11. FATİH MAHALLESİ
 12. GÜZELCE MAHALLESİ
 13. HÜRRİYET MAHALLESİ
 14. KAMİLOBA MAHALLESİ
 15. KARAAĞAÇ MAHALLESİ
 16. KUMBURGAZ MAHALLESİ
 17. MİMAROBA MAHALLESİ
 18. MİMARSİNAN MAHALLESİ
 19. MURAT ÇESME MAHALLESİ
 20. PINARTEPE MAHALLESİ
 21. SİNANOBA MAHALLESİ
 22. TÜRKOBA MAHALLESİ
 23. ULUS MAHALLESİ
 24. YENİMAHALLE MAHALLESİ
Büyükçekmece Playstation 4 Alan Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonPlaystation Satmak İçin Arayın
Whatsapp İletişim Hattı whatsapp
Playstation 4 Alan Yerler